ks. Zbigniew Żukiewicz
proboszcz 

 

Pochodzi z par. pw. św. Jakuba Apostoła w Skorogoszczy, święcenia kapłańskie otrzymał 6.05.1979 r. w Opolu.

  •  od 27.08.1991:
    proboszcz par. Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelcach Opolskich

Galeria zdjęć

więcej

ks. Piotr Mazurkiewicz
wikariusz od 25.08.2021 r. 

więcej

ks. Reinhold Buczek
kapłan emeryt od 18.08.2010

Kapłani pracujący w naszej parafii

więcej