OGŁOSZENIA

1.  VI NIEDZIELA ZWYKŁA. Ojciec św. Franciszek przypomina nam, że Bóg nieustannie pochyla się nad każdym człowiekiem zranionym przez grzech, bo Jego miłość ma moc uzdrawiania i zachęca nas do duchowego wysiłku, abyśmy stawali się „godnym mieszkaniem dla Boga”.

Dzisiaj o godz. 16.00 nieszpory – zapraszamy.

 

2.  W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do św. Ojca Pio.

 

3.  W środę 20 lutego przypada wspomnienie dzieci fatimskich; świętych Franciszka i Hiacynty Marto, dwójki rodzeństwa, uczestników objawień fatimskich w 1917 roku.

 

4.  W czwartek o godz. 18.00 Msza św. wieczorna- szkolna, zapraszamy wszystkie dzieci.

Po Mszy św. będzie spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców. Po spotkaniu, w salce katechetycznej będą pobierane miary na szaty liturgiczne dla dzieci do I Komunii św.

 

5.  W piątek święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

O godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na nabożeństwo w godzinie męki i śmierci Jezusa Chrystusa na krzyżu i do wspólnego odmówienia Koronki.

O godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

 

6.  W piątek o godz. 16.00 w hali sportowej przy ul. Kozielskiej odbędzie się turniej piłkarski o puchar ks. Prałata Zygmunta Lubienieckiego. Wystąpią drużyny księży z diecezji bielsko-żywieckiej, opolskiej i krakowskiej oraz drużyny policji, nauczycieli, samorządowców i służby więziennej, serdecznie zapraszamy.

 

7.  W sobotę wspomnienie św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika.

O godz. 10.00 spotkanie formacyjne dla ministrantów i Dzieci Maryi.

 

8.  Informujemy wszystkich Parafian, że w poniedziałek 18 lutego zostaje zamknięty aż doodwołania kościół cmentarny pw. Św. Barbary z powodu rozpoczęcia wstępnych prac przygotowawczych do gruntownego remont. W związku z tym Msze św. pogrzebowe i obrzędy pożegnalne będą odprawiane w kościele parafialnym.

 

9.  Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, która dostępna jest na stoliku prasowym. Kupując regularnie czasopisma o treści religijnej przyczyniamy się do rozwoju wydawnictwa katolickiego w naszej ojczyźnie.

 

10.Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom za ofiary duchowe i materialne oraz za życzliwą pomoc i troskę o naszą parafię. Serdeczne podziękowanie kierujemy do wszystkim pań z zespołu CARITAS za zaangażowanie i pomoc w przygotowanie pięknego spotkania w auli parafialnej z okazji Światowego Dnia Chorego.

Dzisiaj kolekta specjalna przeznaczona na pokrycie kosztów za ogrzewanie obiektów sakralnych. Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.